Home » Гордість нашої школи » Тимофеєва (Крисюк) Ольга Олександрівна

Тимофеєва (Крисюк) Ольга Олександрівна

Народилася 8 червня 1953 р. у селі Золотий Потік Бучацького району Тернопільської області. 1970 p., завершивши навчання у Золотопотіцькій середній школі, вступила до Львівського педагогічного училища на заочне відділення, яке 1975 р. закінчила з відзнакою. Разом із навчанням освоювала ази педагогічної праці в рідному дитячому садку. 1976 р. стала студенткою стаціонарного відділення педагогічного факультету Рівненського педагогічного інституту, який закінчила 1980 p., отримавши диплом із відзнакою за спеціальністю викладач дошкільної педагогіки і психології, методист із дошкільного виховання. За направленням приїхала в Закарпаття, де отримала призначення на посаду методиста Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на якій працює донині. Автор багатьох методичних розробок, посібників, наукових статей.

Ольга Тимофеєва посідає достойне місце на літературному Олімпі нашого краю. Авторка кількох книжечок для дітей та двох самобутніх поетичних збірок, першої — “На відстані руки” (з передмовою лауреата премії ім. Т.Г. Шевченка П. Скунця) та другої — “Під знаком червня” (2002 p.). Саме в другій книжці, як нам здається, уповні розкрився потужний талант цієї оригінальної мисткині з Ужгорода. Наскрізь жіночі мотиви пронизують збірку. Її колір — жовтогарячий, її знак — пекучий червень, її кредо — жіночність завжди і в усьому. Доволі широкогамними є тематичні обрії доробку Ольги Тимофеєвої. Тут зразки релігійної та інтимної лірики, урбаністичні строфи, за якими вгадуються Ужгород чи Київ, мудрі філософські рядки.