Home » Наші досягнення

Category Archives: Наші досягнення

Архіви

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Предметні конкурси та олімпіади в 2014 – 2015 н. р.

У 2014 – 2015 н. р. учні беруть активну участь у предметних олімпіадах. 13 учнів школи стали призерами  ІІ етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін:
1) фізика
Прончук Світлана – 10 – А клас – ІІ місце (вчитель Ходецький К. Р.)
Тихоліз Віталія – 9 клас – ІІІ місце (вчитель Ходецький К. Р.)
Шестерняк Анатолій – 7 – Б клас – ІІІ місце (вчитель Ткаченко О. С.)
2) українська мова та література
Копач Аліна – 11-Б клас – ІІІ місце (вчитель Прокіпчук О. І.)
3) іноземна мова
Тихоліз Віталія – 9 клас – ІІ місце (вчитель Мосорочан Л. С.)
Павловська Наталія – 10 – Б клас – ІІІ місце (вчитель Мосорочан Л. С.)
4) математика
Вуїв Ігор – 6 – Б клас – ІІІ місце (вчитель Білак В. В.)
Прончук Світлана – 10 – А клас – ІІ місце (вчитель Білак В. В.)
Копач Аліна – 11-Б клас – ІІІ місце(вчитель Білак В. В.)
5) ісорія
Кушик Ілона – 10 – А клас – ІІ місце (вчитель Іванів Л. М.)
Капуш Ірина – 11-Б клас – ІІ місце (вчитель Іванів Л. М.)
6) хімія
Гнатківська Діана – 9 клас – ІІІ місце (вчитель Матвіїв Г. С.)
Вуїв Андрій – 10-Б клас – ІІІ місце (вчитель Матвіїв Г. С.)

19 жовтня 2014 року відбувся ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Г. Шевченка. Призером цього конкурсу стала Капуш Ірина – 11 – Б клас – І місце (вчитель Прокіпчук О. І.)

Учні школи щороку є учасниками конкурсу  знавців української мови ім. П.Яцика. Цьогоріч призерами стали:

Михайлюк Ольга – 5 клас – ІІ місце (вчитель Демах Г. І.)
Тихоліз Віталія – 9 клас – ІІ місце (вчитель Мариновська О. І.)
Прончук Світлана – 10 – А клас – ІІ місце (вчитель Петрів Т. В.)

Результати 2013 – 2014 н. р.

Учні успішно засвоюють навчальні програми, беруть активну участь у предметних олімпіадах. 15 учнів школи стали призерами  ІІ етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

–         Капуш Ірина – 10 Б клас – І місце з історії (вчитель Іванів Л.М.)

–          Капуш Христина – 10 Б клас –  І місце з біології (вчитель Марків Л.В.), ІІІ місце з хімії (вчитель Матвіїв Г.С.)

–         Копач Аліна – 10 Б клас – ІІІ місце з української мови (вчитель Прокіп-

чук О.І.)

–         Ткаченко Олеся –11 клас – ІІІ місце з  економіки  (вчитель Гук І.Ф.)

–         Павловська Наталія – 9Б клас – ІІ місце з біології (вчитель Марків Л.В.), ІІІ місце з географії ( вчитель Гук І.Ф.)

–         Тихоліз Віталія – 8 клас – І місце з біології (вчитель Марків Л.В.),

–         Кушик Ілона – 9 А клас – ІІ місце з історії (вчитель Іванів Л.М.)

–         Прончук Світлана – 9 –А клас –   ІІІ місце з української мови та літератури  ( вчитель  Петрів Т.В.)

–         Гнатківська Діана – 8 клас – ІІ місце з хімії ( вчитель Матвіїв Г.С.), ІІІ місце з географії ( вчитель Гук І.Ф.)

–         Вуїв Андрій – 9-А клас – ІІ місце з хімії ( вчитель Матвіїв Г.С.), ІІІ місце з біології ( Марків Л.В.)

Учні школи щороку є учасниками конкурсу  знавців української мови ім.. П.Яцика:

–  Сенів Тетяна – 5-Б клас – ІІІ місце ( вчитель Петрів Т.В.)

–  Петрущак Марія – 6 – Б клас- ІІІ місце ( Вчитель Петрів Т.В.)

–   Тихоліз Віталія – 8 клас – ІІІ місце ( вчитель Мариновська О.І.)

–  Кушик Ілона – 9- А клас – ІІІ місце ( вчитель Петрів Т.В.)

У районному етапі мовно – літературного конкурсу ім.. Т.Г.Шевченка переможцями стали:

–  Капуш Ірина  – 10 -Б клас- І місце ( вчитель Прокіпчук О.І.)

–  Рубленник Іванна – 7 клас – ІІ місце ( вчитель Петрів Т.В.)

У районному конкурсі читців, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка  переможцями стали:

– Ониськів Юлія – 5-Б клас – ІІ місце ( вчитель Мариновська О.І.)

– Богачик Ольга – 11 клас – І місце ( вчитель Демах Г.І.)

У районному етапі юнацької військово – патріотичної гри   «Сокіл» команда учнів посіла ІІІ місце ( керівники Демах Л.С., Бакун О.Т.)

У конкурсі  літературно – музично – спортивної міні- композиції районного фестивалю – конкурсу « Молодь обирає здоров’я » команда учнів зайняла  ІІІ місце ( керівник Демах Л.С.)

У районному фестивалі – конкурсі « Молодь обирає здоров’я» у номінації «Фотографія, художня робота» учень 10 класу Бакун Ярослав зайняв І місце школи ( керівник Демах Л.С.).

У районному етапі Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» переможцями стали:

– Баран Христина – 3 клас – ІІ місце (вчитель Михайлюк С.М.)

– Кордівська Анастасія – 3 клас – ІІ місце (вчитель Михайлюк С.М.)

– Микитчак Василь – 6 клас – ІІІ місце (вчитель Михайлюк С.М.)

Учні школи є призерами Всеукраїнських конкурсів « Левеня», «Кенгуру», учасниками оліпміади  Олімпус.