Home » Важлива інформація » Про початок нового навчального року

Архіви

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Про початок нового навчального року

Шановні батьки та любі учні!!!
📌1 вересня буде в новому форматі: лінійка буде для учнів 1-го і 11-го класів, а в інших класів буде зустріч вчителя  і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір’я нашої школи.
📌Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
📌В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
📌При вході в школу, або в класі обробляти руки антисептиком
📌Під час перерв всі учні і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
📌 Вчителям та персоналу будуть щоранку проводили температурний скринінг. Учням – ні. Але за умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, або вчителя предметника у якого в них перший урок.
Ви як батьки зі свого боку ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
📌 Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу фізкультури та інформатики.
📌Бажано щоб кожен був зі своєю пляшечкою води.
📌Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється (Про це повідомлять більш детально пізніше).
З повагою адміністрація школи!