Home » Важлива інформація » Про початок нового навчального року

Архіви

Травень 2021

Про початок нового навчального року

Шановні батьки та любі учні!!!
📌1 вересня буде в новому форматі: лінійка буде для учнів 1-го і 11-го класів, а в інших класів буде зустріч вчителя  і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір’я нашої школи.
📌Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
📌В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
📌При вході в школу, або в класі обробляти руки антисептиком
📌Під час перерв всі учні і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
📌 Вчителям та персоналу будуть щоранку проводили температурний скринінг. Учням – ні. Але за умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, або вчителя предметника у якого в них перший урок.
Ви як батьки зі свого боку ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь-які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
📌 Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу фізкультури та інформатики.
📌Бажано щоб кожен був зі своєю пляшечкою води.
📌Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється (Про це повідомлять більш детально пізніше).
З повагою адміністрація школи!