Home » Дистанційне навчання » Організація дистанційного навчання в школі

Організація дистанційного навчання в школі

Відповідно до Листа МОН № 1/9-173 від 23.03.20 року “Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину” освітній процес у закладі освіти з 12.03.2020 р. здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання.

За рішенням педради  для організації дистанційного навчання у Золотопотіцькій ЗОШ І – ІІІ ст обрано такі сервіси:

І. Використання різних форм дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу:

• Соціальна мережа Facebook – створюється окрема група (коло, спільнота), на якій учитель розміщує завдання та посилання на навчальні матеріали;
  • Електронне листування – надсилання листів (у визначений час), що містять матеріали (тексти, презентації, посилання на відео), завдання до них та терміни їх виконання.
  • Відеоуроки з використанням YouTube-каналу –  відеозаписи уроків відповідно до  програм навчання.

ІІ. Програми для перевірки знань (тестування):

ІІІ. Хмарні сервіси:

Створення тестів за допомогою Google Forms.

Онлайн-сервіси для вчителівGoogle Classroom — безкоштовний веб-сервіс створений Google для освітніх закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.

Viber  — застосунок VoIP для смартфонів, інтегрується з адресною книгою та авторизується за номером телефону.

Онлайн-сервіси для вчителівZoom забезпечує проведення необмеженої кількості конференцій, зустрічей і вебінарів.

Переваги: Якість відео та аудіо: трансляція відео з роздільною здатністю 720p.
Демонстрація екрану: будь-який учасник може поділитися трансляцією свого екрану. Адміністратор (ведучий) має змогу вибрати декілька учасників для одночасного показу екранів; доступна можливість коментування.