Home » 2022

Yearly Archives: 2022

Травень 2024

Шановні працівники, батьківська громадо та учнівське врядування закладу! Запрошую Вас переглянути звіт директора за 2021-2022 н.р.

07 червня 2022р.

Робота директора школи протягом 2021/2022 навчального року була спрямована на вирішення таких завдань:

• впровадження Стратегії розвитку закладу освіти;
  • формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • підвищення якості знань учнів з базових предметів навчального плану через удосконалення освітнього процесу;
  • посилення ролі національно-патріотичного виховання в організації виховної роботи;
  • соціальний захист, збереження і зміцнення здоров’я учнів та працівників;
  • сприяння підвищенню професійного рівня педагогічних працівників шляхом участі у проведенні науково-практичних семінарів, конференцій, самоосвітньої діяльності, проходження курсів підвищення кваліфікації;
  • відвідування занять учителів школи та організація взаємовідвідуваня уроків учителями школи;
  • підготовка актуальних питань, що розглядались на педрадах, нарадах при директорі;
  • стимулювання педагогів до оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями;
  • забезпечення змістовного інформаційного контенту наповнення WEB-сайту школи;
  • модернізація освітнього середовища та покращення матеріально-технічної бази.

Про зарахування учнів до 1 класу 2022-2023н.р.

Витяг з протоколу про вибір та замовлення підручників для 5-го класу

До уваги батьків майбутніх першокласників

З 01 квітня по 31 травня 2022 року Золотопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  проводить набір учнів до першого класу на 2022/2023н.р., відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 р.
Для зарахування дитини до першого класу закладу освіти один з батьків дитини має особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) подати заяву.
До заяви додаються:
 копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документа);
 оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
 оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації ( у разі наявності).

Інформація для осіб, які приїхали з територій, що постраждали від російської агресії.

З ПОНЕДІЛКА 14 БЕРЕЗНЯ У ШКОЛАХ ЗОЛОТОПОТІЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДНОВЛЯТЬ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
☝️Долучитися до онлайн уроків можуть також і школярі, які переїхали в наше селище з областей, де зараз ведуться військові дії.
☝️Для цього батькам необхідно звернутись до директора школи.

Шановні батьки, учні нашої школи!
З 14 березня ми продовжуємо освітній процес за дистанційними технологіями навчання.
Освітній процес у нашому закладі відбуватиметься на платформі ZOOM, Google Meet, Клас та в системі ” Єдина школа”.
Усю необхідну інформацію та оголошення ви зможете відслідковувати на сайті нашої школи.
Беручи до уваги реалії сьогодення, можливими можуть бути технічні завади незворотньої сили та ін. обставини , незалежні від нас. Тому попрошу з розумінням підійти до тих чи інших моментів.

Завдання вчителів – створити дітям психологічно-сприятливі умови для навчання, допомогти повернути цікавість та бажання до освітнього процесу. Для нас найважливішими є – безпека учнів та працівників. Тому в разі попереджувальної сирени- терміново переміститися усім учасникам освітнього процесу у безпечне місце!!!
Шановні батьки, учні, колеги!
Важко говорити про якість у навчальному процесі, про шкільні потреби і проблеми, коли навколо війна. Але, на мою думку, все таки навчання у школі має відбуватися… незалежно як – дистанційно, факультативно, через смартфон…Учні мають відчувати, що вони не покинуті, що про них не забули…дітям зараз необхідне доросле плече, спілкування, спокій та підтримка .
Наше завдання – донести дітям, що кожен зараз має бути на своєму місці:
Воїн- воювати;
Учитель- навчати;
Учень- вчитися!
І пам’ятайте – ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!
Усі війни закінчуються ! Нехай наш особистий приклад, як дорослих, заспокоює та надихає наших учнів!
Слава Україні!

Увага! З 24.01.2022 по 28.01.2022 заклад освіти переходить на дистанційну форму навчання.

Витяг з протоколу про вибір та замовлення підручників для 9-го класу